Hostovlice 2014

28. červen 2014
Nejen výročí 125 let od založení SDH Hostovlice byl dobrý dúvod se zůčastnit. Na Hostovlickou proudnici jezdíme od začátku našeho soutěžení, letos počtvrté.
Proto jsme vyrazili za Čáslav do Hostovlic, kde mezitím proběhl veselý mač s s lodí na tamějším rybníčku. Účast byla hojná, s většinou družstev se známe.
Nástup s losováním pořadí nás odsoudil na poslední místo ve startovacím pořadí, tedy na desáté.
Soutěž probíhala vcelku svižně, podívaná to byla atraktivní a až na pár chyb jako „vánočka“ na hadicích, občasný pád či vystřelení přetlakového ventilů směrem k terčům a byly časy družstev poměrně slušné.
Nicméně překvapení po dokomčení našeho útoku bylo obrovské, neb nikdo nečekal krásné 2. Boxer Calvin Klein Calzoncillos Calvin Klein Baratos místo.

Podívejte se sami. Ropa Interior Calvin Klein Hombre A nesmějte se mi, training nasucho a bez kádě mě vyčerpal a zmátl natolik, že jsem chtěl místo nalévání nasávat. Comprar Bragas Calvin Klein Jo, jo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Události a jeho autorem je Správce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.