Řeplice 2014 ~ okrskové cvičení

14. červen 2014
Zatažená obloha s občasným deštěm, to je charakteristika počasí v den konání okrskového cvičení, tohoto roku pořádaného v obci Řeplice. Vůně uzených klobásek přitáhla i dost diváků, a že bylo na co koukat.
Zůčastnily se sbory z Bohdanče, Prostřední Vsi, Řeplic, Třebětína a Vickovic. V plánu byla dálková doprava vody ale nakonec se ukázalo že se bude i soutěžit. To sice trochu překvapilo některá družstva jednak kvůli počtu zůčastěných členů a také kvůli vybavení, hlavně absenci savic a koše. Ale nakonec si všichni všechno obstarali a mohli se přesunout na louku za rybníkem. Na nástupu přednesli Řepličtí pravidla „příjezdu k ohni“. Tři B k rozdělovači a z něj dva proudy po dvou C na dva terče z kanystrů. To bylo stejné jako u útoku. ALE!!! Běží všech pět družstev najednou. Každý tým čeká se na stanovišti, tam přiveze automobil stříkačku a vybavení, jakmile auto zastaví rozbíhá se časomíra. Všchno sundat, stříkačku donést asi 10 m k vodě, připojit savice, koš, proudy rozbalit, nasát a poslat vodu k terčům.
Docela pěkně vymyšleno.
5 minut na domluvu a pak START. Slušný mumraj.

Příspěvek byl publikován v rubrice Události a jeho autorem je Správce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.